Výhody studia u nás
Fotogalerie

III. Středoškolské mistrovství ČR v požárním sportu

Fofo Pardubice m

Ve dnech 19. – 20. dubna se žáci 1. ročníku oboru požární ochrana zúčastnili v Pardubicích středoškolského mistrovství České republiky v požárním sportu. Naše škola zde tak byla zastoupena na historicky první soutěži.
První den proběhly disciplíny 100 m s překážkami, následovala štafeta 4x100 m. Druhý den závody pokračovaly královskou disciplínou tohoto sportu – požárním útokem. Celkem soutěžilo 28 družstev z Prahy, Pardubic, Českých Budějovic, Opavy, Hradce Králové, Příbrami, Kladna, Třebíče, Kolína a dalších měst.
Přestože byli naši žáci v konkurenci středoškoláků nejmladší, jejich výsledky byly velmi dobré. V celkovém hodnocení skončily dívky na 13. místě, chlapci dokonce na 6. místě. V prestižní disciplíně – v požárním útoku – se dívky umístily na 8. místě a chlapci se solidním časem těsně za medailemi na výborném 4. místě.
Navíc si všichni užívali nejen úchvatných sportovních momentů, ale i krásného počasí a parádní závodní atmosféry.
Blahopřejeme!
Reprezentovali: Nikola Hajzerová, Barbora Heiningerová, Karolina Helena Horníková, Kateřina Ježková, Barbora Kolářová, Radka Novotná, Denisa Pokorná, Eliška Tázlarová, Štěpán Dušátko, Kryštof Hájek, Patrik Kryvljak, Dominik Matouš, Jan Nesvadba, Tomáš Palme, Štěpán Ponocný, Jan Řezníček, Radim Skrbek a Matěj Vojtěch.
Fotografie si můžete prohlédnout na facebookovém profilu školy.

Copyright © 2020. Všechna práva na obsah vyhrazena Střední škola Semily.